- you can press anywhere on the blank space to close -
Monday, February 13, 2012
Tuesday, November 15, 2011
Oh issand issand issand ..
Täna on siis üks nendest päevadest, kus lihtsalt PEAB end välja elama.
Miksmiksmiksmiksmiks nii nüüd pidi juhtuma.
Ma saan aru, et mind tegelikult ei peaks see üldse huvitama.
Niikuinii ma ainult talitasin nende sõnade järgi, mis ta ise mulle ütles.
AGA IKKAGI..
Oli siis vaja neid peo pilte sinna üles panna,
või oli vaja, et see üks nendest piltidest oli.
Ma arvan, et ei ..
Aga suva, elu on ilus, mõtleme positiivselt. :D
Siiamaani ei ole sellest veel üle saanud,
Kuigi naljakas ka, et nii väikesed asjad mind endast välja suudavad viia
OHHHHH ISSSSAND KÜLLLL.
Sunday, November 6, 2011
Naljakas, kuidas nii palju võib muutuda nii lühikese aja jooksul.
Aga see on äge.
Ja tõestus, et imelisi inimesi on olemas.
Ja et elu on ilus.
Ei taha küll üle hakata mõtlema ..
aga vahepeal tekib küsimus ..
et kus sa siiamaani olnud oled?
Sunday, September 18, 2011
At some point in your life you will lose someone you love. Sometimes loving that someone means letting go, and love doesn’t have to die just because the relationship has died. Sometimes, letting go isn’t the end of the world, but the beginning of a new one. Cherish the memories, for they are all that’s left.
Selline asi leiti siis. Vau.
Friday, September 9, 2011
How cynical that you were the one who thought me the trick how to get through it.
see töötab seal tsipa paremini küll, but no worries.