- you can press anywhere on the blank space to close -
Monday, September 13, 2010
üks imelik päev on olnud täna.
selline mõtlik ja omas mullis veidi. ja muusika kuulamine tegi mind eriti õnnelikuks ja unistavaks koguaeg. unistavaks heas mõttes. nii et muusikat sai palju kuulatud ja häiid laule veel ka, kuna eile sai muusika just ära vahetatud.. :)
koolis siis oli kõik hästi. hommikul sai veidiveidi meel kurjaks aetud ühe inimese poolt, kui süüdistatakse ja tehakse vingunud nägu asja eest, milles ise selgeks süüdi ollakse. aga pole ka midagi teha, on ka selliseid inimesi ja üleüldiselt lasin selle küll ühest kõrvast sisse ja teisest välja.
ja pärast sai ülikooli minduud ning oma ID-kaart jälle kätte saadud. püüdsin Laura kinni seal korraks. rääkisime ja imestasime ikka veel oma nädalavahetuse üle. eriti hästi läks ikka. isegi Jane ütles, et sattusime kullasoone peale haha. eks aeg näitab, kuidas edasi läheb, aga tore oli kindlasti. :)
ja mis eritiii vinge veel täna oli, oli see, et sain Vanessaga rääkida! Skype'sin siis Saksamaale ja rääkisin temaga esimest korda peale tagasitulekut. tema läks NZ ära juba aprillikuus ning siis polnudki peale seda ühenduses olnud. aga täna oli niiiitore ning rääkisime peaaegu poolteist tundi ja kõik oli täpselt samamoodi nagu varem. me rääkisime ja rääkisime ja naersime ja naersime. täpselt nagu varem. :D
ma ei jõua ära oodata, millal Rikega rääkida saaks, kuna teda igatsen ka niii palju. kasvasin Vani ja Rikega ikka päris kokku selle 8 kuu jooksul. me juba NZ mõtlesime välja plaani, et sõidan neile sinna külla ja teen pisikese tiiru, niiet näen Vani, Rike ja Charlotte ära ning siis tulevad nemad siia Eestisse millalgi. tahaks tegelikult minna nii pea kui saab, aga võibolla enne järgmist suve ei vea välja. eks näeb, kuidas siin läheb. millalgi kindlasti!
niiet see oli järjekordne armas osa tänasest päevast.
nüüd peabki siis õppima veidi veel ning siis hakkama kunsti praktikatööd tegema ja veidi niisama ringi uurima.
kuulake kõik lugu 'We are the world 201'0 ja olge sama õnnelikud nagu mina terve päev olen olnud:
We are world remake in 2010 for Haiti!
seal alguses kuskil minuti jagu juttu, aga sellest minge lihtsalt kohe mööda, uskuge mind, see on seda väärt!