- you can press anywhere on the blank space to close -
Wednesday, May 4, 2011
sai palju jalanõudes vee lirtsumist kuulatud täna.
aga sellegipoolest oli heaa päev. kuigi väsitav päev.
ja see päev pole kaugeltki läbi. üks tohutu hunnik füüsikat ootab mind ees.
õnneks Jessie ja Ingrid ja Christina saadavad mind sellel vaevarikkal teel.
ja kavatsen täna Skinsi viienda hooaja kolmanda osa ka ära. pikk paus on sisse tulnud jälle.
kui võtta, milliseid Skinsi maratone ma NZ tegin, siis pole seda nagu praktiliselt üldse jõudnud enam vaadata.
aga soovitan ikka.