- you can press anywhere on the blank space to close -
Sunday, May 1, 2011
Täna on 1.mai ja ma kirjutasin siia viimati 25.september. Naljakas. Niiiiii palju on juhtunud selle aja jooksul.
Tuuli ootab vist siiamaani üht postitust, kus ma kõik südamelt ära räägin, aga seda ei tule. Sest mul pole aimugi, mis ma sel ajal pidin südamelt ära rääkima. :D
Täna on olnud selline muutusi täis päev. Ja inglise keelt täis päev. Ja kõhuvalu täis päev. Ja päikest täis päev. Ja tuult täis päev. Ja Christina Perrit täis päev. Ja loomi täis päev. Ja naeru täis päev.
Ehk siis ühesõnaga, täna on olnud väga hea päev.
Käisime perega loomaaias kvaliteetaega veetmas. Mirru on meil kõige suurem loomaarmastaja üldse ja ma usun, et tema oli tänase päevaga kõige rohkem rahul.
jaaa,
nüüd mul on rohkem aega ka ja loodan, et ei möödu järgmist aastat, kuni ma siia jälle kirjutan.