- you can press anywhere on the blank space to close -
Monday, June 20, 2011
imelik on.
nagu õnnelik tunne, samas ka kurb ja see kõik kokku võrdub, et täitsa hirmus on kohati.
uued algused on ju tegelikult head, aga praegu on küll tunne, et ei tahaks üldse lahti lasta.
selline tühimik laiutab ees.
ma tean, et see on ainult selline esimese õhtu emotsionaalne ülevoolavus, aga sellegipoolest.
päev oli muidu ilus, inimesed veel ilusamad.
kindlasti jääb see kooslus hästi pikaks ajaks meelde.
osadest inimestest on lihtsalt raskem lahti lasta.
ja paar üksikut asja olid natukene naljakad täna. millest ei saanud aru nagu väga täpselt. armsad olid nad sellegipoolest.
ja homsest alates on päikeeee! palju palju päikest.