- you can press anywhere on the blank space to close -
Thursday, June 16, 2011
istun ja soojendan end, et mitte ainult haigeks jääda.
kuigi ega kõigi nende lolluste peale, mis korda sai saadetud, ma väga ei imestaks, kui see juhtuks.
ja lõpupidu oli hea, kuigi osad asjad oleksid võinud olemata jääda. ise olin rumalam muidugi, aga sina polnud ka süüst täiesti puhas.
aga pole hullu, sest täna oli juba parem tunne. kuigi teatud asjadest on jällegi natukene kahju ka. millest enne nagu ei jõudnudki kahju olla.
aga ütleme nii, et see alkoholi mõju keelepaelade valla päästmisele ja emotsionaalsusele väga kasulik just pole küll. koos vähemalt mitte, haha.
aga see-eest sain uut head informatsiooni ka jälle täna.
midagi, mis lubab kindlalt öelda: siit ma tulen, Tartu!
ja see on heaa, kohavahetust on väga vaja.
nüüd jääb üle loota ainult, et ma haigeks ei jääks ikkagi. palun mitte.