- you can press anywhere on the blank space to close -
Saturday, July 30, 2011
Selllline vihm, täiesti lõpp. :D
Tööle kõndides sai pahkluuni vees jalad korralikult ära kastetud. Õnneks ma olin piisavalt tark ja panin plätud jalga, mistõttu oleks nagu paljajalu ringi käinud lihtsalt.
Aga kui ma ausalt ütlen, siis mulle täitsa meeldis ka. Pole nii kaua sellist vihma näinud. Vihmavari oli pea kohal, ise märjaks ei saanud, lihtsalt jalutasid ''paljajalu'' ringi ja nautisid vihma.
Homsest peaks vist muutuma ka kogu olukord.
Ja Võsul käimine tuli kasuks ikka. Puhata oli hea ja mõtteid koguda oli hea ja lugeda oli hea ja päevitada oli hea ja rattaga sõita oli hea ja lesida oli ka hea.