- you can press anywhere on the blank space to close -
Tuesday, July 12, 2011
sest ELO oli!
ja heaaaaaaaaaaa oli.
maja täis vapustavaid inimesi ja naeru ja laulu ja tarka teksti ka.
juhtisin siis USA/NZ/Kanada gruppi koos oma uue ägeda sõbraga. :D ja usun, et meil läks täitsa hästi.
ja kõiksugused ELO põhiasjad kummitavad mind.
front to front to front, my babyyyy ... ütleme nii, et shakida sai täiega. :D
SIDUR, PIDUR, GAAS, GAAAS!
veryyy nicee .. high five!
you have 20 zlots to spend ..
Tallinnas sellist asja juba iga päev ei näe, YFUs on see aga tasuta!