- you can press anywhere on the blank space to close -
Thursday, July 21, 2011
vägahullvägahullvägahullvägahull.
naljakas, et see nii läks, ma polegi vist kunagi nii lõksus olnud.
ja kõige naljakam on see, et ma tean täpselt, mis ma tegema peaksin, aga töötan endale ikka vastu.
võtan aina uuesti ja uuesti vastu otsuseid, et nüüd ja kõik, aga siis jälle ..
lugesin täna üht tarka raamatut ka, mis põhimõtteliselt tegi mulle puust ja punaseks selgeks, et muud moodi see ei saagi juhtuda.
ja ma tegelikult tean, olen koguaeg teadnud! agaa.
hea on aga see, et varsti juhtub midagi sellist, mis teeb kõik tunduvalt lihtsamaks.
siis kõik on läinud, ainouit, samas tean seda ka, et mingi raas jääb ikka alatiseks alles, täpselt nagu sellel eelmisel ja ainukesel korral.
nii kaua aga teen hävitustööd ja elan teises maailmas veits aega.
kurb, aga samas hea ka.
sest nagu öeldi, siis kuus kuud. seda mul ainult ongi vaja.
and then it's all back to normal.
ei jõua ära oodataaa, vajan seda osa enda ellu tagasi.