- you can press anywhere on the blank space to close -
Tuesday, November 15, 2011
Oh issand issand issand ..
Täna on siis üks nendest päevadest, kus lihtsalt PEAB end välja elama.
Miksmiksmiksmiksmiks nii nüüd pidi juhtuma.
Ma saan aru, et mind tegelikult ei peaks see üldse huvitama.
Niikuinii ma ainult talitasin nende sõnade järgi, mis ta ise mulle ütles.
AGA IKKAGI..
Oli siis vaja neid peo pilte sinna üles panna,
või oli vaja, et see üks nendest piltidest oli.
Ma arvan, et ei ..
Aga suva, elu on ilus, mõtleme positiivselt. :D
Siiamaani ei ole sellest veel üle saanud,
Kuigi naljakas ka, et nii väikesed asjad mind endast välja suudavad viia